00:00:00

Sušac 2017

Informacije u tablicu su dane za trenutak posljednjeg javljanja broda u sistem za praćenje

Napomena: prikazano korigirano vrijeme nije službeno

Trenutno stanje

St. Broj Ime broda Trenutna brzina Prosječna brzina Kurs broda Nagib Vrijeme izvještaja/od starta Korigirano vrijeme Prijeđene milje Milje do cilja

Brodovi koji su završili regatu

Ime broda Vrijeme na cilju Ukupno vrijeme Korigirano vrijeme

Prolazi

Waypoint Ime broda Vrijeme

Startna lista

ST. BROJ JEDRILICA MODEL KLUB OZNAKA KORMILAR P Lwl Loa L Kp Kj Ks Kr Kb Kc Težina (t) Loa (feet) (t) Lr R C DR C*DR Kompenz.
1 Toto Travel Farr 40 JK Špinut CRO 1745 Mario Hrvoj; Mario Škrlj 17,72 11,08 12,41 13,88 0,99 1,00 0,94 1,00 0,95 0,90 5,12 40,72 1,03 11,05 259,81 100 25980,81 00:00:00
2 Barba Branko IMX45 JK Labud CRO 4311 Filip Zoričić; Tonči Đogaš 18,12 11,97 13,73 14,80 0,99 1,00 0,94 1,00 0,95 0,90 10,09 45,05 1,12 11,78 266,62 100 26662,17 00:11:21
3 Nube X41 JK Mornar 1625 Mate Arapov; Jasna Arapov 16,24 11,15 12,35 13,38 0,99 1,00 0,98 1,00 0,95 0,90 7,03 40,52 1,07 11,10 270,70 100 27069,71 00:18:09
4 My May Elan E5 JK Marina Kaštela SLO 505 Mladen Bralić Novak; Stjepan Marinović 15,90 11,26 11,95 13,11 0,99 1,00 0,98 1,00 0,95 0,90 8,43 39,21 1,12 10,88 286,87 100 28687,25 00:45:06
5 Munjek F M 34 JK Labud CRO 2356 Duško Tomić; Hrvoje Opačak 13,70 9,80 10,34 11,34 0,99 1,00 0,98 1,00 0,95 0,90 2,90 33,92 0,99 9,41 291,82 100 29182,13 00:53:21
6 Ultra Figaro Beneteau Figaro 2 JK Labud 191 Emil Tomašević; Kurt Hoffman 13,15 9,80 10,07 11,03 0,99 1,00 0,98 1,00 0,95 0,90 3,40 33,02 1,00 9,15 304,63 100 30462,66 01:14:42
7 Arhimed Swing 28 JK Orsan 31415 Lovre Peović; Eugen Miljan 11,97 7,70 8,50 9,48 1,00 1,00 0,94 1,00 0,95 1,00 1,27 27,89 0,95 8,46 308,39 100 30838,95 01:20:58
8 Viga Justin ten mod. JK Split 595 Vedran Ujević; Gino Jurela 13,55 10,10 11,00 11,65 0,99 1,00 0,90 1,00 0,95 0,90 3,30 36,09 0,99 8,88 309,81 100 30980,75 01:23:20
9 Gingolina Salona 45 JK Medveščak CRO 1516 Matko Perharić; Hrvoje Perharić 16,00 12,35 13,55 14,10 0,99 0,95 0,94 0,95 0,95 0,90 10,00 44,46 1,12 10,12 310,63 100 31063,06 01:24:42
10 Gorki Salona 37 JC Portorož Ivan Sović; Robert Špilk 13,81 10,80 11,30 12,02 0,96 1,00 0,98 1,00 0,95 0,90 6,74 37,07 1,08 9,67 312,02 100 31202,13 01:27:01
11 Roko First 36,7 JK Uskok Tomislav Gomerčić; Mato Mužević 13,85 9,22 11,00 11,55 0,99 1,00 0,94 1,00 0,95 0,90 5,80 36,09 1,06 9,19 320,91 100 32091,31 01:41:51
12 Stribor GS 40 JK Šibenik 797 Iztok Svetina; Marko Svetina 14,83 10,20 12,06 12,57 0,99 1,00 0,94 0,95 0,95 0,90 7,70 39,57 1,09 9,50 321,07 100 32107,48 01:42:07
13 Elan 350 Elan 350 KND Korošk CRO 1903 Marijan Djuras; Nikola Potočnik 13,35 10,10 10,50 11,36 0,99 1,00 0,98 0,95 0,95 0,90 5,35 34,45 1,06 8,95 327,13 100 32713,33 01:52:13
14 Yankee Elan 350 Kontiki Sailing Miha Brantiša; Nejc Mužina 13,35 10,10 10,50 11,36 0,99 1,00 0,98 0,95 0,95 0,90 5,35 34,45 1,06 8,95 327,13 100 32713,33 01:52:13
15 Whiskey Elan 350 JK Burin Dane Hawlina; Eduard Vujnović 13,35 10,10 10,50 11,36 0,99 1,00 0,98 0,95 0,95 0,90 5,35 34,45 1,06 8,95 327,13 100 32713,33 01:52:13
16 Leo First 35 UK Gmajna Jaka Močnik; Andraž Koželj 13,83 9,33 10,66 11,42 0,99 1,00 0,98 0,95 0,95 0,90 5,94 34,97 1,07 9,00 330,07 100 33006,79 01:57:06
17 Emma FW 30 JK Giričić 1482 Boris Žižić; Đenko Ivanišević 12,20 8,60 9,40 10,16 0,99 1,00 0,94 1,00 0,95 0,90 3,10 30,84 1,00 8,08 340,06 100 34005,95 02:13:45
18 Stela Polaris Windmark 34 JK Split CRO 520 Igor Šutić; Robert Kruljac 12,60 11,00 10,40 11,27 0,97 0,95 0,94 1,00 0,95 0,90 4,50 34,12 1,03 8,34 340,89 100 34088,68 02:15:08
19 Babalu Modulo 93 JK Labud CRO 1516 Leo Lemešić; Toma Stipanović 11,20 8,50 9,30 9,76 0,99 1,00 0,90 1,00 0,95 0,90 2,10 30,51 0,97 7,43 354,04 100 35404,06 02:37:03
20 Otto e Mezzo Felci one off JK Bura 990 Antonio Vuleta; Marin Vuleta 10,25 8,20 8,50 9,02 1,00 1,00 0,94 1,00 0,95 0,90 1,38 27,89 0,95 7,25 354,49 100 35448,84 02:37:48
21 Malo Sunce Navis 27 JK Peliška Jedra 1622 Igor Piacun; Zoran Jakšić 9,80 7,10 8,39 8,57 1,00 1,00 0,98 1,00 0,95 0,90 1,30 27,53 0,95 7,18 356,27 100 35626,70 02:40:46
22 Nina 3483 Bavaria 34 C JK Šibenik David Galić; Boštjan Škerlj 12,85 8,50 10,60 10,88 0,99 1,00 0,94 0,95 0,95 0,90 5,80 34,78 1,07 8,23 356,89 100 35688,93 02:41:48
23 Fugu First 30 JK Labud CRO 2540 Damir Kraljević; Špiro Koceić 12,28 8,41 9,52 10,19 0,99 1,00 0,94 0,95 0,95 0,90 3,90 31,23 1,02 7,70 363,09 100 36309,06 02:52:08
24 Sreča Elan 333 JK Loka Timing SLO 484 Goradz Krajmik; Stojan Vodopivec 12,86 9,25 9,99 10,78 0,97 1,00 0,94 0,95 0,95 0,90 5,20 32,78 1,06 7,98 363,61 100 36360,58 02:53:00
25 Garbin Ziggurat 916 JK Split 8746 Neven Majić; Darko Ivanovski 12,00 7,90 9,16 9,83 0,99 0,95 0,90 1,00 0,95 0,90 3,20 30,05 1,01 7,11 381,77 100 38177,15 03:23:16
26 First Love Beneteau First 27.7 JK Split CRO 1385 Darko Bravić; Albina Hržić 10,96 8,30 8,30 9,19 0,99 1,00 0,94 0,95 0,95 0,90 3,00 27,23 1,01 6,94 390,90 100 39089,94 03:38:29
27 Sveučilište u Splitu H 800 JK Zenta 904 Bartul Ljubanović; Marin Lišić 9,75 6,50 7,96 8,23 1,00 1,00 0,90 1,00 0,95 0,90 1,35 26,12 0,95 6,33 397,12 100 39712,15 03:48:51
28 Sara Elan 31S KND Slovenj Gradec SLO 701 Vlado Kranjc; Dejan Lavbić 11,15 8,11 9,60 9,79 0,99 0,95 0,90 0,95 0,95 0,90 3,74 31,50 1,02 6,73 404,63 100 40462,71 04:01:22
29 Izazivač Quarto JK Mornar CRO 303 Miljenko Nikolić; Nikola Smoljenović 9,58 6,47 8,58 8,45 0,97 0,95 0,90 1,00 0,95 0,90 2,33 28,15 0,98 5,99 429,06 100 42906,10 04:42:05
30 Filka J 24 JK Labud 24 Denis Stanojević; Mladen Kuzmanić 8,53 6,10 7,32 7,45 1,00 1,00 0,90 1,00 0,95 0,90 1,41 24,02 0,96 5,73 433,02 100 43302,01 04:48:41
31 Bob'n'Rock Illimit JK Labud CRO 2124 Jere Vidović; Marijo Smoljanović 7,45 5,72 5,95 6,40 1,00 1,00 0,90 1,00 0,95 0,90 0,90 19,52 0,95 4,92 480,58 100 48057,56 06:07:57
32 Barka Barka Silba 650 JK Mornar Dejan Velimirović; Marko Švent 8,00 6,50 6,50 7,00 0,96 0,95 0,90 1,00 0,95 0,90 2,00 21,33 0,99 4,91 505,68 100 50568,22 06:49:47